Aktuality

 

Transporta P50

03.04.2024

Po dlouhé době přišla na řadu testovací stavba modelu Transporta P50 v měřítku 1/43. Níže je finální ukázka. Snad se bude líbit, možná se dočkáme i prodeje hotových kusů !

Pro letošní rok jsme začlenili nová měřítka do našeho portfolia stavebnic a to měřítka 1/72 a 1/87. První stavebnicí je Tatra 815 PVP-27. Mezi doplňky patří například betonové panely, přístřešek Eso, šípový pluh pro Tatru 815 a další.

Model Scene

29.06.2022

Novinkou v Našem eshopu, jsou produkty české firmy Model Scene. V nabídce najdete foliáže, statické trávy, nízké vegetace, keře, modely stromů pro velká měřítka 1/45 -1/32 atd.

T813 1/10 8x8

29.06.2022

Je nám potěšením ukázat model T813 1/10 našeho dlouholetého zákazníka, který odvedl velice dobrou práci ! Naše práce na modelu - kompletní kabina T813, základ předního buldozérového zařízení z mosazi, doplňky a díly nástavby, disky kol.

Tímto chceme poděkovat firmě Tatra IPEX dealer s.r.o, za spolupráci a příležitost výroby modelů Tatra Force 14x8 se speciální nástavbou v měřítku 1/43 dle reálného vozu, která vlastní firma Liberty Ostrava a.s. Model bude také možné vidět, v Technické muzeum Tatra Kopřivnice.

Zdravím všechny své zákazníky a fans. Na začátku roku se nám podařilo získat licenci Tatra a nyní můžeme plně využívat potenciál této značky a věřím, že to přinese spoustu nového, ne jen v modelech, ale taky při výrobě a zpracování. Tímto děkuji Tatra trucks a.s. za důvěru !

Konec roku je tady a chtěl bych tímto popřát hodně štěstí, zdraví a také klidné Vánoce, všem co byli se mnou letos u tvoření nových modelů, hledání nových možností a samozřejmě všem fans, zákazníkům a dodavatelům. Věřím, že další rok bude také hodně pestrý a už se těším co přinese. Ještě jednou děkuji Marcus

Chceme Vám představit naší novou tiskárnu Photocentric Liquid Crystal PRO, která pochází z Velké Británie. Jedná se o technologii SLA/LCD a maximální rozměry tisku 470d x 240h x 340v /mm.

Po delší odmlce přicházíme s novinkami a tou první je platba kartou na našem eshopu. Věříme že je pro každého platba kartou pohodlnější a rychlejší a hlavně pro zákazníky s jiných států a to nejen sousedních.

Tímto článkem Vám chceme ukázat výrobu sériově vyráběných modelů RC T813 1/10, které jsou vyráběny firmou MS Technology a se kterou už dlouhodobě spolupracujeme. Firma MS Technology se zabývá vysoce kvalitních komponentů potřebných jak pro individuální stavby RC modelů aut, tak pro tuning již vyrobených. Dodává kompletní stavby podvozků v...

Dobrý den všem, tento měsíc jsme pořídili novou tiskárnu DLP. Tato technologie je výborná pro tisk menších a detailnějších dílů a doplňků. Tiskne se z fotopolymeru resp. resinu, který se po vytištění vytvrzuje pomocí UV světla. Tento tisk jsme si velice oblíbili, ale má pár nevýhod. První nevýhoda je cena tisku. Náklady na tisk jsou 2 krát větší,...

Během Dubna máme v plánu stavebnici pro model Avie A31 :-) a spousty dalších a to nejen v měřítku 1/43 .

Zdravím všechny , 4.3.2019 začneme prodávat další filamenty v našem internetovém obchodě , tentokrát Španělskou značku Smart material 3D . V nabídce převážně budou cívky materiálu o hmotnosti 330g a to především PLA a PETG , ale také Flexi materiál a ABS . Pokud budete mít zájem o jiné materiály které nenabízíme, určitě nám napište na ...

 ZÁSILKOVNA

31.01.2019

Na žádost zákazníků, jsme zavedli dopravce ZÁSILKOVNA.CZ. Určitě je to nejlepší a nejlevnější způsob dopravy. Odesíláme také na Slovensko.

31.01.2019

Pro Únor si pro Vás chystáme prodej filamentů pro Vaše 3D tiskárny od značek 3Dfil a také Plasty Mladeč u kterých jsme jako jediní oficiální distributoři na Ostravsku. Pro začátek budeme mít v prodeji základní metriály a to jsou PLA, PETG a ABS a budeme postupně rozšiřovat nabídku filamentů. Pokud máte jakékoliv dotazy tak pište na ...